SUPLEMENT DIETY GLUKOMANNAN 3000 OPINIE

GLUKOMANNAN 3000 OPINIE NA ODCHUDZANIE

 

Glukomannan 3000 opinie, Glukomannan 3000

Badania opinii na podstawie, których sporządziliśmy powyższe zestawienie zostały przeprowadzone w grupie 133 osób (kobiet i mężczyzn) stosujących preparat Glukomannan 3000 dłużej niż 3 miesiące. Opinie respondentów są tożsame z opiniami specjalistów w dziedzinie dietetyki i odchudzania. Skuteczność tego suplementu została także potwierdzona przez EFSA czyli Urząd, który sprawuje kontrolę nad rozporządzaniem norm, dotyczących produktów żywnościowych w tym suplementów diety. Jako środek bezpieczny dla zdrowia rekomendowany jest przez dietetyków i lekarzy zajmujących się leczeniem otyłości.

⇒ PRODUCENT TABLETEK ODCHUDZAJĄCYCH ⇐

Glukomannan 3000 to suplement diety, którego genialne właściwości pomagają w odchudzaniu, zmniejszając uczucie głodu przy jednoczesnym utrzymaniu prawidłowego metabolizmu energetycznego. Osoby biorące udział w badaniu opinii niejednokrotnie zwracały uwagę na ograniczenie podjadania między posiłkami oraz mniejszą chęć sięgania po słodycze podczas stosowania preparatu. Poniżej przedstawiamy najczęściej wymieniane przez respondentów właściwości Glukomannanu 3000:

 • skuteczna i szybka utrata wagi
 • lepsza przemiana materii, brak zaparć
 • brak efektu jo-jo
 • poprawa samopoczucia i wyglądu
 • nie podjadasz
 • żadnych efektów ubocznych
 • naturalne wsparcie organizmu

Glukomannan 3000 to suplement diety, którego głównym składnikiem jest rozpuszczalny błonnik, który uzyskuje się z rośliny zwanej Amorphophallus konjac. Jest to roślina wieloletnia występująca naturalnie w Azji. W Polsce znana jest pod nazwą Dziwidło, zaś w Europie używa się nazw „trupi kwiat” lub „lilia voodoo”. W bulwach tej rośliny znajduje się ok.70% glukomannanu i ok 30% skrobi.
Glukomannan ma zdolność do wiązania dużej ilości cząsteczek wody, dzięki czemu silnie pęcznieje. Powstający żel miesza się ze znajdującym się w żołądku pokarmem dając kilkugodzinne uczucie sytości nawet po niewielkim posiłku.  Uczucie pełnego żołądka ogranicza podjadanie, a jednoczesne wypełnienie okrężnicy stymuluje perystaltykę i skutecznie zapobiega zaparciom. Ze względu na swoją budowę i właściwości, glukomannan:

 • obniża poziom cholesterolu we krwi
 • obniża indeks glikemiczny
 • ułatwia wypróżnianie
 • pozwala obniżyć ryzyko zawału serca i wystąpienie raka
 • reguluje nadciśnienie tętnicze i cukrzyce

Glukomannan to jedna z niewielu substancji, która może się pochwalić pokaźną ilością badań klinicznych potwierdzających swoją skuteczność. Badania przedstawione w Minerva Med. wyraźnie pokazują wsparcie, jakie glukomannan daje w czasie odchudzania. Z dwóch grup osób będących na diecie odchudzającej jedna otrzymywała glukomannan – około 4 g w 3 dawkach dziennie. Okazało się, że dodatek badanego związku pozwolił na większy spadek masy ciała, zmniejszenie poziomu tkanki tłuszczowej, łatwiejsze przejście przez reżim diety oraz poprawę stanu zdrowia. W badaniu zwrócono uwagę na zwiększenie sytości badanych z grupy przyjmującej glukomannan.

Produkcja Glukomannan 3000 odbywa się w polskim laboratorium zgodnie z panującymi normami i standardami. Produkt oryginalny, zarejestrowany na podstawie procedury Głównego Inspektoratu Sanitarnego znajdziesz na STRONIE PRODUCENTA.

 

Komentarze i opinie “SUPLEMENT DIETY GLUKOMANNAN 3000 OPINIE

 1. po glukomannan schudłam najwięcej bo 9 kilo. a brałam już różne cuda.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *